SK EN

PERHOUSE: Služby pre osoby a domácnosti (PHS) v krajinách strednej a východnej Európy: Zlepšenie pracovných podmienok a služieb prostredníctvom pracovnoprávnych vzťahov

Záverečná konferencia projektu PERHOUSE o zlepšovaní pracovných podmienok v službách starostlivosti poskytovaných v domácnosti

20. jún 2024

POZÝVAME VÁS NA ONLINE KONFERENCIU O SLUŽBÁCH STAROSTLIVOSTI!

Zúčastnite sa záverečnej online konferencie projektu PERHOUSE na tému: „Zlepšenie pracovných podmienok v službách starostlivosti poskytovaných v domácnosti v Európe: Skúsenosti krajín strednej a východnej Európy“.

Dátum a čas podujatia: 21. júna 2024 od 9:30 do 12:30 CET, online

Zaregistrujte sa a buďte súčasťou diskusie, ktorá môže formovať budúcnosť služieb starostlivosti v Európe. Vaša účasť je pre dôležitá!

Zaregistrujte sa tu: https://shorturl.at/aFS05

Pripojte sa k nám a vypočujte si naše zistenia a názory odborníkov na PHS a sociálny dialóg na úrovni EÚ.

Podujatie bude prebiehať v angličtine, s tlmočením do češtiny, poľštiny, slovenčiny a slovenčiny a automatickými titulkami v reálnom čase v 11 jazykoch prostredníctvom Zoomu.

Keďže dopyt po službách starostlivosti poskytovaných v domácnosti (PHS) rastie, cieľom 🇪🇺 projektu PERHOUSE (č. 101052340) je zlepšiť pracovné podmienky v strednej a východnej Európe. Náš projekt skúma ako posilniť sociálny a národný dialóg, ako by sa dali stanoviť štandardy kvality služieb a zlepšiť prístup k opatrovateľským službám poskytovaných v domácnosti.

Tešíme sa na vašu účasť!

Newsletter prihlásenie

Prihlasením as na odber, súhlasíte s našimi pravidlami používania.
\